fbpx
×

Esita tellimus

Tellimuse andmed

Valitud pakett:

Täida, kui oled vegetaarlane: Väldin lihaVäldin liha ja kala


Tellimuse algus:
NB! Toidud tuuakse Sinuni tööpäevadel. Nädalavahetustel võta vabamalt ja naudi! Soovi korral anname kaasa toitumissoovitused ja juhised, et saaksid ka nädalavahetustel kaloritel silma peal hoida.


Vali ajavahemik, millal toidu kohale toimetame:
NB! Kullerteenus Tallinna piires hinna sees.
Tallinna lähiümbruses lisandub kullertasu.
(3-päevane pakett: 3 EUR, 10-päevane pakett: 5 EUR,
20-päevane pakett 10 EUR, 30-päevane pakett 15 EUR)
Palun täpsusta kliendinõustajaga, kas Sinu soovitud aadress jääb meie kullerteenuse piiridesse!


Vali toidukordade arv:

NB! 3 päeva paketi puhul on tegemist meie teenuse tutvustuspaketiga, mida saad tellida vaid esimesel korral.


Ühekordsed noad-kahvlid-lusikad SoovinEi soovi


Valik lisapakette

Arigato:

City Tervisekliinik:

Teie andmed & saatmine

NõustunKasutustingimustega ja Privaatsusreeglitega

Õnnitleme, et oled teinud tervisliku valiku!

Anname endast kõik, et see teekond oleks Sulle mugav ja maitsev!

Tellimuse koopia on saadetud Sinu meilile. Peagi saadame ka arve, peale mille laekumist ühendub Sinuga meie klienditeenindaja, kes lepib Sinuga kokku sobiva aja, millal kuller Sulle toidu koju või kontorisse toob.

Head isu!

Sinu SmartFOOD

Meist

Meist

Loe siit, kes me oleme ja miks me seda teeme.
Kui vaja, võta ühendust – aitame hea meelega!

Smartfood Express OÜ

Tel: +372 505 2801
E-R 9.00-18.00

E-mail: info@smartfood.ee

SmartFOOD – kes on kes?

EVA VALDRE, kokk

Loominguline ja rõõmsameelne Eva ei peatu enne, kui Sinu maitsemeeled on rahuldatud!

Eva: „Töötan tegevkokana juba üle 16 aasta. Selle aja jooksul on mul olnud au teha koostööd erinevate toiduettevõtete ja koostööpartneritega, mille tulemusena on sündinud hulgaliselt uusi maitseid ja toiduelamusi. Pikk rännak kulinaariamaastikul on aidanud luua ja kujundada minu maitset ning soovi luua sõna otseses mõttes järjest uusi ja uusi maitsenaudinguid. Järgin alati tõde, et söömist ja söögi tegemist tuleb võtta naudingu, mitte kohustusena. See põnev teekond on andnud mulle innustust ja inspiratsiooni ning SmartFOODis luban teha seda kõike veel suurema kirega, kui kunagi varem ja julgen anda kõigele, mida teen, hea maitse garantii.”

ANNELI KÄGI, kokk

Andeka ja loomingulise Anneli kireks on toit ja tervis!

Anneli: „Huvi kokanduse vastu tuli juba lapsepõlvest. Meil oli kodus palju vanu kokaraamatuid ning nende järgi õppisin juba varakult tegema erinevaid toite. Päeva parim osa oli see, kui sain aidata emal meie suurele perele õhtusööki valmistada. Nii oli üsna loogiline, et läksin edasi kokakooli. See on see, mida mulle tõeliselt teha meeldib ja meeldivus ei ole kuhugi kadunud – pigem see aina süveneb!”.

Teele Teder

TEELE TEDER, toitumisnõustaja

Alati positiivne ja särasilmne Teele teab täpselt, milliseid aineid ja millistes kogustes Sinu keha päeva jooksul vajab! Tema abiga sünnivad meie imelised ja maitsvad retseptid.

Teele: „Veel kümme aastat tagasi olin kindel, et see, millised me välja näeme, ei ole kuidagi seotud sellega, mida me sööme. Et kui oled „suureks” loodud, siis lihtsalt oled seda. Õnneks õpetas elu mulle, kui valesti olin arvanud. Olen tänu toitumisele praeguseks oma kehakaalust kaotanud 36 üleliigset kilo ning saavutanud ideaalkaalu. See kogemus innustas mind niivõrd, et õppisin Annely Sootsi Tervisekoolis toitumisnõustajaks, et ka teisi aidata. Toit pole vaid see, mis kõhtu täidab, sellest oleneb ka meie elukvaliteet, kuidas me ennast tunneme ja kui palju jõuame päeva jooksul korda saata. Ka paljud haigused on otseselt seotud just toitumisega. Seega leian, et nii tähtsat asja nagu toitumine ei saa küll juhuse hooleks jätta!”

teele@smartfood.ee

KERLI VILU, kliendinõustaja

Energiline ja sõbralik Kerli aitab Sind kõigis küsimustes, mis Sul seoses meie teenuse tellimisega tekkida võivad.

Kerli: „Olin kooliajal väga sportlik, kuid ei vaadanud kunagi kriitiliselt oma toidulaule ning sõin kõike, mida hing ihkas. Minu huvi ja teadlikkus toidu ja toitumise suhtes kasvas pärast esimese lapse sündi kaheksa aastat tagasi. Paljud ebatervislikud valikud hakkasid ajapikku laualt kaduma ning menüü muutus värskemaks ja mitmekesisemaks. Peale sellist muutust paranes täiesti tuntavalt ka elukvaliteet. Energiat tuli juurde ning hakkasin aru saama, mis toiduained mulle sobivad ja millest pean loobuma, leides harmoonia ja rahulolu endaga.”

kerli@smartfood.ee

JONEL PÕLD, logistika

Toiduäris karastunud Joneli sõnavaras puuduvad väljendid nagu „ei saa”, „ei jõua” või „kindlasti mitte”. Lahendus on alati olemas.

Jonel: „Minu suur kirg reisimise ja erinevate maade toidukultuuride vastu sai alguse juba paarkümmend aastat tagasi. Praeguseks olen läbi reisinud 30% maailma riikidest ning võimaluse korral külastanud neis riikides nii tänavatoidu- kui ka fine dining-restorane. Kuna reisimine vajab palju planeerimist ja enamasti keeruliste olukordade lahendamisi, siis SmartFOOD meeskonnas annan panuse just logistika valdkonnas. Toome Sinuni värske ja maitsva toidu ning Sina võidad endale kvaliteetaega poeskäigu ja kokkamise arvelt.”

jonel@smartfood.ee

BERIT SAL-SALLER, turundus

Tegeleb SmartFOODis kõige sellega, millega kokad ei tegele 🙂

Berit: „Tervislik toitumine ja liikumisaktiivsus on minu elus alati olulist rolli mänginud. Tihti juhtub kiirematel tööperioodidel aga nii, et korrapäraseks ja tasakaalustatud toitumiseks aega ei jätku. See omakorda väljendub üldises väsimuses, tuju- ja energiataseme languses jne, mis kokkuvõttes mõjutab enesetunnet nii, et jõuad vähem. Just sellistest olukordadest tingituna tekkis reaalne vajadus teenuse järele, mida SmartFOODiga nüüd pakume. Muidugi on veel palju erinevaid põhjuseid, mille puhul SmartFOOD kasulik saaks olla – ajavõidu kõrval on kindlasti üks populaarsemad kaalu langetamine. Mis peamine, meie aitame seda teha nii, et kõik oleks läbimõeldud, tasakaalustatud, tervislik ja maitsev.”

berit@smartfood.ee